MANŽELÉ STŘÍTEZKÝ

Mladí manželé z Pardubic hledali nové bydlení pro budoucí rodinu a přemýšleli o koupi rodinného domu poblíž města. Jejich byt se jim již nezdál dostatečně velký pro budoucí rodinu a dlouho hledali vhodný domeček poblíž Pardubic. Ozvali se mi na inzerát domu který jsem nabízela. Po prohlídce domu a nezávazné konzultaci jejich situace jsem navštívila jejich byt. Hovořili jsme o možnostech prodeje jejich bytu, o ceně a času. Hledali jsme možnost výměny bytu za dům, nebo jiného řešení. Zvažovali jsme různé scénáře a možnosti financování. Jako zkušená makléřka jsem jim přinesla několik návrhů a poradila, jak co nejefektivněji prodat jejich byt. Vzhledem k tomu, že měli určitou hotovost, rozhodli jsme se pro prodej bytu a následnou koupi domu.

Bylo však důležité najít správného kupce, který by byt ocenil a byl ochoten zaplatit požadovanou cenu v krátkém čase. Snažili jsme se najít ideálního klienta a pořádali jsme prohlídky s různými zájemci. Nakonec se mi podařilo najít kupce, který byl ochoten zaplatit požadovanou částku a mladým manželům umožnil také koupit nový dům. Prodávající rodinného domu byli o našich plánech a situaci informováni a byli vstřícní k návrhu, který jsem jim představila. Vzhledem k tomu, že nespěchali s podpisem smlouvy, měla jsem čas byt prodat.

Mladí manželé si tak splnili svůj sen o prostornějším a pohodlnějším bydlení pro svou budoucí rodinu. Díky tomuto příběhu se stali spokojenými klienty, kteří nám jsou vděčni za mou pomoc a velké zkušenosti. Jsem ráda, že jsem jim mohla pomoci v této důležité životní etapě. V této záležitosti ale bylo potřeba znát všechny možnosti a těmi byla možnost mladých manželů si vzít hypoteční úvěr na koupi domu, pokud by se byt v dané době nepodařilo prodat. Další zajímavostí je, že manželé nechtěli o ničem informovat své rodiče