PRODÁNO Byt 3+1 – Pardubice

Cena: info tel. 607 140 226

Hledáte-li byt, který je na dobrém místě a můžete si ho zrekonstruovat dle svých představ, jste tu správně.

Byt o dispozici 3+1 s balkonem i s lodžií, je umístěn ve 2NP bytového domu o 8 bytových jednotkách. Dům je čtyřpatrový, cihlový, na patře jsou jen dva byty. Byt má velký balkón i lodžii. V bytě je nová koupelna, ale další rekonstrukce čeká na Vás. 

Byt se skládá z následujících místností: obývací pokoj, kuchyně a dále dva samostatné pokoje. To celé je propojeno chodbou z které je vstup na WC, do koupelny a na lodžii. K bytu náleží ještě komora vedle bytu na patře. V bytě lze manipulovat s příčkami a proto se nabízí spojení kuchyně s obývacím pokojem. Spíž která je u kuchyně může být využita jako technická místnost (pračka, sušička).

Samostatně jsou v domě garáže. Majitel tohoto bytu má dvě. Pokud tedy poptáváte ke koupi i garáž, jste tu opravdu správně. Garáže nejsou samostatně prodejné a prioritou je prodat je jednomu zájemci i s bytem. Cena garáží je  +1Mil Kč.

Okolo domu je příjezdová cesta, ze zámkové dlažby. Je to slepá ulice, nikdo krom majitelů BJ sem nejezdí. Je tu i oáza pro dětské hrátky – klouzačka, pískoviště a zeleň. MHD zastávka je v dohledu. Klid na okraji Pardubic, žádné sídliště. Minutu do nemocnice, minutu do školy, minutu do školky.. A ke splavu v Nemošicích tři:)

Těším se na prohlídku

Bydlení v této lokalitě je velmi žádané. 

Souhrnné informace

Stavba
cihlová
Stav objektu
dobrý
Vlastnictví
osobní
Podlahová plocha
70m²
Dispozice
3+1
Vytápění
ústřední dálkové
Vodovod
ano
Kanalizace
ano
Elektřina
ano
Plyn
ano
Umístění
klidná část města
Energetická náročnost
G - nedodán
Umístění
2NP bez výtahu
Cena 2 garáže
1 000 000 Kč

Máte zájem o tuto nemovitost?
Domluvte si prohlídku ještě dnes!