Nabídka prostorného rodinného domu s možností provozování vlastní firmy Pardubice

CENA: 11.490.000,-Kč

Přemýšlíte o novém bydlení v klidné a atraktivní lokalitě Pardubic? Mám pro Vás skvělou nabídku! Nabízím Vám prostorný rodinný dům s možností zřízení vlastní provozovny, v městské části Pardubičky. Tato oblast je okrajovou částí Pardubic, ale s blízkou dostupností do centra. V těsné blízkosti se nachází Pardubická nemocnice.

Tento rodinný dům prošel v roce 1994 kompletní přestavbou a rekonstrukcí, a poskytuje veškerý komfort pro váš pohodlný život nebo podnikání. Jedná se o dvoupodlažní objekt s přilehlou provozovnou, která otevírá mnoho možností pro různé využití. Kromě toho zahrnuje také sklep a garáž pro Vaše pohodlné parkování.

První patro domu je ideální pro zázemí Vaší firmy, nabízí kanceláře a skladové prostory. Toto podlaží se dá také využít pro byt a z provozovny v části směrem do zahrady zřídit opravdu velký pokoj, který bude propojen se zahradou. Ve druhém patře se nachází prostorný byt 3+KK s terasou, který vám poskytne dostatek místa pro váš komfort a soukromí – nebo útěk z firmy:) Zadní část domu zahrnuje také menší zahrádku, která vám nabídne místo pro relaxaci a venkovní posezení. Tato nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě, což zajišťuje pohodlné a bezproblémové bydlení.

Nabízím vám jedinečnou příležitost vlastnit prostorný rodinný dům se skvělým potenciálem. Využijte výhod této atraktivní polohy.


Neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes, abychom si domluvili prohlídku této zajímavé nemovitosti. Těším se na setkání s Vámi a zodpovězení všech Vašich otázek.

Nemovitost je ihned volná k prodeji.
Majitel si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastních preferencí. PENB je v přípravě.

Souhrnné informace

Stavba
Cihla
Podlaží
3NP
Stav
velmi dobrý
plocha pozemku
339m²
Vytápění
Plynové
Plyn
ano
Voda, kanalizace
ano
Sklep
ano
PENB
v přípravě
elektrika
220V/380V
Kanalizace
ano

Máte zájem o tuto nemovitost?
Domluvte si prohlídku ještě dnes!