PRODÁNO RD 4+KK – Spojil, Pardubice

Info k ceně: 607 140 226

Nabízím Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 4+KK a garáží s velkým pozemkem o 1321m2,  v obci Spojil okr. Pardubice. 

Rodinný dům, typu bungalov, má zastavěnou plochu 119m2, je postaven před 12 lety a je ideální pro rodinu. Jsou zde velká okna umožňující slunečním paprskům prostup do místností a pokoje jsou ideálně orientovány na světové strany.

Tři pokoje o velikostech 11,8m,2, 15,2m2 a 16,2m2, dále obytný prostor s jídelnou a kuchyní o celkové ploše 34,7m2, k tomu spíž, koupelna s vanou i sprchovým koutem a samostatná toaleta. V chodbě naleznete úložné prostory a kdyby jste potřebovali další, je připravena celá půda. 

Dům je cihlový /Heluz/ a zateplený /Polystyren/. Vytápěn je plynovým kondenzačním kotlem, v domě je podlahové topení. 

Na zahradě, která je okolo celého domu, je umístěn krytý bazén, terasa, pergola, kolna a skleník. Ovocné stromy zažívají prvně sklizně a rajčata zde rostou ještě dnes. 

V těsném okolí jsou rodinné domy, kousíček je to do lesa nebo na místní úžasné hřiště. Milovníci koní jistě Spojil znají pro velkou oblibu statku Apolenka. Jezdí sem MHD , procházkou jste na Dubině, kde je veškerá občanská vybavenost. Obec je velmi dobrou a oblíbenou volbou k bydlení.

Tato nemovitost spojuje hlavní požadavky spokojeného života = klidný život v rodinném domě u většího města s dostupnou vzdáleností ke všem zdrojům a přírodě.

Dům Vám ráda představím na prohlídce.

V případě více zájemců bude dům prodán za nejvyšší nabídku.

Průkaz energetické náročnosti je v přípravě

Souhrnné informace

Stavba
Heluz/Polystyren
Podlaží
1NP
Stav
velmi dobrý
plocha pozemku
1321 m²
Vytápění
Plynové
Plyn
ano
Voda, kanalizace
ano
Sklep
ne
PENB
v přípravě
elektrika
220V
Kanalizace
ano

Máte zájem o tuto nemovitost?
Domluvte si prohlídku ještě dnes!