PRODEJ DVOUGENERAČNÍHO RD V MNĚTICÍCH – PARDUBICE, 893 m²

CENA: 9.480.000,-Kč

Nabízíme k prodeji výjimečný dvougenerační rodinný dům situovaný v malebné a klidné slepé ulici v Mněticích, což je městská část Pardubic. Tento dům nabízí široké možnosti využití, ať už pro početnou rodinu nebo jako sídlo firmy.

Základní informace:

  • Lokalita: Mnětice, Pardubice
  • Plocha pozemku: 893 m²
  • Dispozice: 2 bytové jednotky, celkem 8 místností
  • Kuchyně: 2 plně vybavené kuchyně
  • Koupelny: 2 koupelny
  • Provozovna: Samostatná provozovna zlatnictví s vlastní dílnou
  • Garáže: 2 prostorné garáže
  • Technické místnosti: Dílna, sklad, technická místnost, prádelna
  • Sklep: Částečně zapuštěný sklep pod celým domem
  • Zahrada: Skleník, vzrostlé stromy, končící polem a přírodou

Popis nemovitosti:

Tento velký rodinný dům je pečlivě navržen pro dvougenerační bydlení. Nabízí dvě samostatné bytové jednotky, každou s dispozicí 3+1, propojené centrálním schodištěm. Mezipatro domu zahrnuje další dva pokoje a šatnu, což poskytuje dostatek prostoru pro rozmanité využití.

Pod celým domem je částečně zapuštěný sklep, který je vybaven dílnou, skladovacími prostory, technickou místností a několika komorami. Zadní část domu je věnována provozovně zlatnictví s vlastní dílnou, což poskytuje jedinečnou příležitost pro podnikání přímo z domova.

Dvě prostorné garáže nabízejí pohodlné parkování a další skladovací prostor. Velká, pečlivě udržovaná zahrada je oázou klidu s možností pěstování vlastních plodin ve skleníku, zatímco vzrostlé stromy zajišťují soukromí a příjemný stín. Za zahradou se nachází pole a krásná příroda, což dává nemovitosti jedinečnou atmosféru.

Okolí a vybavenost:

Mnětice nabízejí klidné a příjemné prostředí pro rodinný život. Do obce jezdí MHD č. 12, která zajišťuje snadný a rychlý přístup do centra Pardubic. V blízkosti domu se nachází řeka Chrudimka, splav a oblíbená restaurace u jezu s dětským koutkem. Okolí je ideální pro různé volnočasové aktivity, procházky a rekreaci v přírodě. Pokud byste měli zájem o větší pozemek, je možné si přikoupit navazující parcelu.

Ideální pro:

Tato nemovitost je perfektní volbou pro velkou rodinu, která hledá prostorný domov v klidné lokalitě, nebo pro firmu, která potřebuje dostatek prostoru pro své aktivity. Díky samostatné provozovně zlatnictví se nabízí i možnost spojit bydlení s podnikáním.

Majitelé si vyhrazují právo výběru kupujícího dle vlastních preferencí.

PENB je v přípravě.

Odkaz pro virtuální prohlídku zde: https://https://my.matterport.com/show/?m=6hLMWYmp1aB

Souhrnné informace

Stavba
Cihla
Podlaží
2NP
Stav
Dobrý
Výměra pozemku
893m²
Vytápění
Plynové
Plyn
ANO
Voda, kanalizace
ANO
Sklep
ANO
PENB
V přípravě/ uvádíme G
Elektrika
220V/400V
Počet BJ
2
Podlahová plocha
300m²

Máte zájem o tuto nemovitost?
Domluvte si prohlídku ještě dnes!