RD Ostředek – Sázava

Info k ceně: 607 140 226

..Zase je pátek a mám toho dost
tak beru kramle, za zády Černý most
A pokud mi to D1 dovolí
než minu Jihlavu, hodím Prahu za hlavu..

Ať už jste Pražák a nebo třeba Benešovák, mám pro Vás zajímavou nabídku.

K prodeji je menší domeček, nebo třeba chata, která je ve zdravé přírodě klidné obce Bělčice u Ostředka. V okolí jsou lesy, louky, ovečky i kozy. A dálnice D1? Ta je na dohled.

Nemovitost má celkovou plochu pozemku 76 m2. Domeček je v započaté rekonstrukci, kde cílem je zbudovat v přízemí obytnou část (kuchyně a obývací pokoj), vstupní chodbu, koupelnu s WC s technickou místností. V II. nadzemním podlaží je pak větší pokoj, kde je naplánovaná ložnice. Nabízí se zde využití terasy na příjemné posezení. Dům by po rekonstrukci byl o ideální velikosti 3+KK a přibližné celkové ploše 106 m2.

Na fotografiích vidíte vizualizaci domu po dokončení. Dům je nyní ve stavu rekonstrukce, to znamená, že majitelé již rekonstrukci nebudou dokončovat. Je tedy na Vás jak si nemovitost dotvoříte sami. Z tohoto důvodu Vám podrobnější informace ráda sdělím a nemovitost při prohlídce předvedu.

V domě bylo po stavební stránce již zrealizováno: nová střešní krytina, výměna oken ( + další okna již zakoupené a v domě), sádrokartony v podkroví (kompletně), el. rozvody, nové čerpadlo ve studni.

Dům není napojen na kanalizaci ani na městskou vodu. Voda se využívá z vlastní studny, která je u domu. Plyn není zaveden. Elektřina funguje

Nemovitost je umístěna ve středu klidné obce, kde se po pár metrech dostanete na louku, do lesa, nebo na kole k rybníku. Cesta po D1 do Prahy trvá 20min.

Bezúdržbová chata pro Pražáky? Máte toho ve městě už dost? Přijeďte! Můžete zde mít novou adresu.

Pro klienty kteří se obávají prohlídek v současné covidové době mám připraveny video upoutávky. Stačí si o ně napsat.

Podrobnější informace Vám ráda sdělím na email, nebo po telefonu. Vaše makléřka

Souhrnné informace

Dispozice RD
bude 3+KK
Pozemek/zastavěná
76m²
Voda
ano/vlastní studna
Elektrika
ano
Plyn
ne
Kanalizace
ne
Garáž
ne
PENB
G není zhotoven/dodáme

Máte zájem o tuto nemovitost?
Domluvte si prohlídku ještě dnes!