Prodej staré vily, Pardubice – Bílé Předměstí

CENA: 12.000.000,-Kč

Stará vila v lukrativní části Pardubic

Hledáte jedinečný kousek nemovitosti, který nese stopy minulosti ale také příležitosti pro budoucnost? Dnes je váš šťastný den. Naše nabídka staré vily v Pardubicích vás nadchne svou jedinečností.

Proč Tato Vila?

Rohový Pozemek: Tato vila stojí na rohovém pozemku, což znamená, že máte více prostoru pro své nápady a kreativitu.

Dvě Garáže: Dvě prostorné garáže jsou neocenitelným luxusem, zejména pokud máte více vozidel nebo potřebujete extra úložný prostor.

Moderní Bydlení: I když se jedná o historický dům, je připraven na moderní bydlení. Můžete si představit velkorysé obývací prostory, kuchyň s nejnovějšími spotřebiči a elegantní ložnice.

Více Než Dům: Tato nemovitost nabízí mnohem víc než prostý dům. Nabízí příležitost – buď pro dokonalé rodinné bydlení, nebo pro vaše podnikání.

Příběh a Potenciál: Vila nese stopy minulosti a čeká na další kapitolu, kterou právě vy můžete napsat. Toto je příležitost a pozvánka zároveň právě pro vás.

Nemovitost je v původním stavu, je nutná celková rekonstrukce. V současné době se jedná o dvě bytové jednotky 3+1, půdu s podkrovním obytným pokojem a se samostatným WC. Celý dům je podsklepen. Na zahradě jsou dvě garáže a sklad.

Jsem zde, abych vám pomohla s koupí tohoto jedinečného místa a byla tak v samotném začátku vaší nové cesty, jak udělat z této vily váš nový domov nebo podnikatelský úspěch. Kontaktujte mě pro více informací. Nemovitosti v této lokalitě se tak často neprodávají. V inzerátu jsou použity vizualizace.

Těším se na Vás! 

Souhrnné informace

Stavba
Cihla
Podlaží
2NP+
Stav
K rekonstrukci
Výměra pozemku
620m²
Vytápění
Kotel na tuhá paliva
Plyn
Ano
Voda, kanalizace
Ano
Sklep
Ano
PENB
G
elektrika
220V
Kanalizace
ano
Užitná plocha
350 m²

Máte zájem o tuto nemovitost?
Domluvte si prohlídku ještě dnes!