PRODEJ RODINNÉHO DOMU STARÉ HRADIŠTĚ, PARDUBICE, 1020 m²

CENA: 15.990.000,-Kč

PŘÍBĚH:        V roce 2006 se mladá rodina s dvěma dětmi rozhodla postavit si svůj sen v podobě nadstandartního rodinného domu ve Starém Hradišti u Pardubic. S nadšením a láskou si vybrali nejen nejlepší projekt právě pro ně, ale i velmi kvalitní stavební materiály.  Vše vytvářeli tak, aby pro svou rostoucí rodinu vytvořili prostor plný pohodlí a tepla, který je přežije.

 Již brzo po dokončení stavby se jejich domov stal srdcem rodinného života. Děti si zde hrály fotbal na rozlehlé zahradě a skákaly do velkého osvěžujícího bazénu. Společně s dětmi ze sousedství objevovaly radosti klidné ulice, běhaly za míčem, hrály na schovávanou a každoročně se těšily na podzimní tradici pouštění draků na poli za domem.

Časem však děti vyrostly a vydaly se do světa a rodinný dům a jeho zahrada postupně přestaly sloužit původním účelům. Nastal čas předat tuto oázu klidu a radosti další rodině, která si stejně jako oni užije kouzlo života v tomto domově, ve Starém Hradišti.

Tento dům není jen stavební strukturou, ale má duši plnou rodinných zážitků a rádoby vesnické idylky, kterou představuje tato lokalita. Dům je připraven přivítat nové majitele a otevřít jim náruč svého prostorného interiéru a nádherné zahrady, aby i oni mohli zažívat radostné chvíle a vytvářet nezapomenutelné vzpomínky v novém domově.

Tento dům nabízí víc než jen krásný domov – poskytuje vám možnost žít v prestižním sousedství, kde se setkávají osobnosti z různých oblastí života. Milí a respektovaní sousedé přispívají k přátelské a ohleduplné atmosféře, která panuje v této lokalitě.

Váš nový domov se nachází v malebné obci Staré Hradiště, která je ideálním místem pro život rodiny. Tato lokalita nabízí skvělé spojení s městskou hromadnou dopravou, blízkost sportovišť a krásného přírodního prostředí. Na dálnici D11 jste do 8 minut, do centra Pardubic je to 3,5km.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

Lokalita: Dům se nachází v příjemné obci Staré Hradiště u Pardubic, která je oblíbená pro svou klidnou atmosféru a dobrou dostupnost MHD. V okolí najdete sportoviště, školy i školky, a mnoho přírodních tras vhodných pro aktivní odpočinek.

Pozemek a dispozice: Vaše nová nemovitost stojí na rovinatém pozemku o rozloze 1020 m2. Zastavěná plocha domu činí 172 m2, s užitkovou plochou včetně terasy, lodžie a podkroví o rozloze 361 m2. Jedná se o patrový dům s elegantní sedlovou střechou a dvougaráží.

Interiér a vybavení: Dispozice domu 5+kk s 6 koupelnami a 2 šatnami nabízí nadstandardní komfort pro celou rodinu. Interiér je vybaven plynovým krbem, rekuperací a topením v podlaze pro optimální pohodlí a úsporu energií. Vytápěn je plynem, ale solární panely se na střechu také vejdou.

Venkovní vybavení: K relaxaci a zábavě venku slouží velký zastřešený bazén, samostatná grilovna s prostorným kuchyňským koutem a dostatek úložných prostorů, kde můžete mít třeba dílnu. Na zahradě najdete idylické jezírko s kapry koi a zastřešenou terasu s posezením, ideální pro rodinné setkání a odpočinek.

Zahrada: Oku neunikne krásně vzrostlá zahrada, která je pečlivě osázena dle projektu od zahradního architekta. Velký okrasný solitérní kámen v zahradě funguje jako přírodní socha. Rustikální cihelné ploty, které obklopují dům a zahradu, dodávají nemovitosti majestátný unikátní charakter.

PENB je v přípravě.

Odkaz pro virtuální prohlídku zde: https://

Souhrnné informace

Stavba
Cihla
Podlaží
2NP
Stav
Velmi dobrý
Výměra pozemku
1020m²
Vytápění
Plynové/REKUPERACE
Plyn
ano
Voda, kanalizace
ano
Sklep
ne
PENB
V přípravě
elektrika
220V
Kanalizace
ano
Podlahová plocha
369m²

Máte zájem o tuto nemovitost?
Domluvte si prohlídku ještě dnes!