RD Tuněchody – Chrudim

CENA: 3.000.000,-KČ

Nabízím Vám k prodeji RODINNÝ DŮM se zahradou v obci Tuněchody okr. Chrudim. Obec je malinká, klidná, má asi 600 obyvatel a je 5 km severně od Chrudimi a 9 km jižně od krajského města Pardubice.

Dům je původně zemědělské stavení s velkou stodolou a přistavěnou obytnou částí. V přední části, se nachází nejnovější část celého domu. Donedávna se zde žilo. Dispozice je 3+kk se spíží a koupelnou s WC. 

Zadní část, druhá samostatná jednotka, je v původním stavu, vhodná k rekonstrukci. Jedná se o dispozičně dva pokoje, chodbu a spíž. 

V celém domě jsou původní dřevěná špaletová okna a dům je ze smíšeného zdiva. Velká půda pod sedlovou střechou nabízí prostor pro vybudování obytného podkroví. Topení v domě zajišťuje plynový kotel a vodu ohřívá elektrický boiler. Dům je napojen na kanalizaci, která je v obci. 

Stodola s přibližně 157m2 je ohromná, velká, s velkým potenciálem. Zde můžete podnikat, nebo vybudovat další bydlení.

Dům a stodolu spojuje dvorek, který je vydlážděn z pálených cihel. U dvorku je kopaná studna a okolo zahrada k odpočinku.

Tato nemovitost spojuje hlavní požadavky spokojeného života = klidný život v rodinném domě u většího města s dostupnou vzdáleností ke všem zdrojům a přírodě.

Dům Vám ráda představím na prohlídce.

V případě více zájemců bude dům prodán za nejvyšší nabídku.

Průkaz energetické náročnosti je v přípravě

Souhrnné informace

Stavba
smíšená
Podlaží
1NP
Stav
původní
plocha pozemku
895 m²
Vytápění
plynové
Voda, kanalizace
ano (na pozemku)
Sklep
ne
PENB
v přípravě
elektrika
220/380V
Kanalizace
ano

Máte zájem o tuto nemovitost?
Domluvte si prohlídku ještě dnes!