PRONAJATO Sídlo firmy – Vysokov, Náchod

Cena: info tel. 607 140 226

Obec Vysokov leží v pohraničním průsmyku asi 3km západně od města Náchod. V obci je evidováno asi 500 trvale bydlících obyvatel, velikost obce odpovídá její občanská vybavenost. Širší občanská vybavenost je dostupná v okresním městě Náchod.

Jižním okrajem obce prochází silnice č.1/33 z Jaroměře do Náchodu, nabízená nemovitost se nachází jihozápadně od centra obce, v místě napojení místní komunikace na silnici č.1/33. Jde o lokalitu oddělenou od zastavěného území obce, lokalita je průmyslovou zónou se zástavbou skladových, výrobních a provozních objektů, u silnice č.1/33 je čerpací stanice pohonných hmot.

Dle platného ÚP obce se pozemky nachází v zastavěném území obce, v plochách stabilizovaných smíšených výrobních.

Nabízená nemovitost je postavena jako reprezentativní sídlo firmy se skladovými prostory. Je to novostavba s nadstandartním stavebně technickým stavem. Materiály které byly použity jsou dle nejnovějších moderních trendů a jistě se Vám budou líbit. Budova je o celkových rozměrech 58,20m x 25,90m. Stavba je rozdělena na dvě části. První část je dvoupodlažní administrativně provozní trakt, 1NP je vhodné jako showroom, vzorkovna, kancelářské prostory, má sociální zázemí, skladové prostory, technickou místnost. V 2NP jsou kancelářské prostory a sociální zázemí. Administrativně provozní budova má celkem 710m2.

Druhou část budovy tvoří vytápěná skladová hala o 986m2. Obě části budovy jsou funkčně propojeny.

Budova je vytápěna podlahovým topením napojeným na tepelné čerpadlo s vrty a vzduchotechnikou.

Parcela má obdélníkový charakter. Je zastavena stavbou čp 206, manipulační plochou, parkovací plochou ( pro 10 os.automobilů), vjezdovou a výjezdovou bránou, požární nádrží (bazén) a vzrostlou zelení. V celém areálu je kamerový a vstupní systém.

Neváhejte mne kontaktovat. Ráda Vás uslyším.

Souhrnné informace

Stav
novostavba
Vytápění
tepelné čerpadlo
Kanalizace
ano
Elektrika
ano
Vytápěný sklad
ano
PENB
B

Máte zájem o tuto nemovitost?
Domluvte si prohlídku ještě dnes!