Stavební pozemek 1447 m² – Vortová, Chrudim

Cena: 4 200 000 Kč

Na chvilku se zasněte. Představte si krásnou čistou přírodu, louky, lesy, potůček, vše voní čistým vzduchem, věje lehký větřík. Malá obec, kde je pár domů, chalup. Ty panoramata! Klid a mír.

Krásné, že? Mám velkou radost, že Vám nyní takové místo mohu nabídnout.

V obci Vortová, okr. Chrudim, v chráněném území, se nachází stavební pozemek, o výměře 1.447m2. Pozemek je na okraji zástavby, je malinko svažitý. Je opravdu velký! Je napojen na místní asfaltovou komunikaci. Na pozemku se nachází vrtaná studna (hlavní zdroj vody) a elektrický budník. Majitelka započala stavbu, dle platného Stavebního povolení a je zde již kompletní základová deska.

Vybudována je tedy základová deska s přípojkami. Nyní, pokud budete chtít, je možnost změny dispozic a úprav vzhledu a fasády domu. Dům je koncipován jako 3+KK, dle stavební dokumentace je zde velký obytný pokoj s kuchyňským koutem, krbovými kamny a s velkou terasou, dále dva samostatné pokoje, koupelna, WC a zádveří. V podkroví může vzniknout další místnost pro Vaši potřebu.

V ceně je stavební povolení, včetně projektu rodinného domu/chalupy o dispozici 3+KK (užitná podlahová plocha je nyní 76,8 m2), povolení ČOV, stavební povolení k přípojkám (elektro). Stavbu lze realizovat prakticky okamžitě, bez zdlouhavého procesu povolení v rámci CHKO.

Souhrnné informace

Voda
vrtaná studna
Velikost pozemku
1 447 m²
Vlastnictví
osobní
umístění objektu
klidná část obce
Elektřina
230V
stavební pov.
základová deska

Máte zájem o tuto nemovitost?
Domluvte si prohlídku ještě dnes!