NEOBYČEJNÝ POZEMEK U STUDÁNECKÉHO LESA, 1.444m²  PARDUBICE

Cena: 15.000 Kč/m²

Exkluzivní nabídka! Stavební pozemek v žádané lokalitě Pardubice Studánka!

Představte si život obklopeni klidem a přírodou, v úchvatné lokalitě Pardubice Studánka. Máme pro vás jedinečnou příležitost vlastnit exkluzivní stavební pozemek o celkové výměře 1444 metrů čtverečních v oblíbené ulici Lesní, přímo sousedící se studáneckým lesem.

Klíčové vlastnosti:

  • Ideální pro klidný rodinný život: Objevte rozsáhlou parcelu, která poskytuje ideální prostor pro vaši rodinu a zároveň zajišťuje soukromí a klid.

  • Stavební potenciál: Na pozemku se nyní nachází starý rodinný dům a garáž, na které je vydán demoliční výměr. Díky tomu máte možnost začít od začátku a vytvořit si vlastní bydlení přesně podle svých představ( v ceně zahrnuta demolice a odvoz suti)

  • Inženýrské sítě zavedeny: Vše je připraveno pro pohodlné a bezproblémové stavební práce. Elektřina, voda a kanalizace jsou již na pozemku.

  • Stavební možnosti: Dle platného Územního plánu je možné na pozemku postavit dům o čtyřech patrech. Vaše možnosti jsou tak otevřené a omezeny pouze vaší fantazií( a Stavebním úřadem)

Tento pozemek je skvělou volbou pro ty, kteří hledají něco výjimečného, kdo si chtějí vytvořit vlastní domov podle svých představ a potřebují prostor, který nabízí soukromí a klid v těsné blízkosti přírody.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost! Pro více informací nebo prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Tento pozemek je určen právě pro vás, pokud jste nároční a hledáte to nejlepší pro svou rodinu!

 
 
 

Souhrnné informace

Velikost
1.444 m²
Cena
15.000 Kč/m²
Elektřina
ANO
Kanalizace
ANO

Máte zájem o tuto nemovitost?
Domluvte si prohlídku ještě dnes!