O MNĚ...

Jsem Štěpánka Mimrová,

Už 28 let se věnuji obchodu a posledních 16 let jsem se rozhodla věnovat práci realitní makléřky.
A to všechno pod svým jménem! Když jde o mé jednání, neháži vinu na nikoho jiného – jsem zodpovědná za své činy a nebojím se toho. Místo hromadění obchodů se soustředím na kvalitu služeb, které nabízím. S klienty udržuji přímý kontakt 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Vážím si jejich důvěry a oni oceňují můj osobní přístup.  

Po roce stráveném v rámci velké realitní kanceláře jsem se rozhodla jít vlastní cestou a hájit čest každého jedince, který mi svěří svůj byznys. Dělám svou práci s radostí a poctivostí. Mými ideálními zákazníky jsou lidé, kteří prodávají, nebo hledají bydlení a potřebují profesionální pomoc. Ať už jste začínající rodina, která hledá svůj první domov, nebo prodávající či investor, ráda vám pomohu najít to pravé místo zrovna pro vás.

Co mě dělá unikátní a odlišnou od konkurence? 

Kromě mého osobního a přátelského přístupu ke každému klientovi se můžu pochlubit mnoha spokojenými zákazníky a kladnými referencemi. Mé služby nekončí pouze u prodeje či koupi nemovitostí – nabízím také právní servis, poradenství v oblasti realit a obchodu, pomoc při dědictví či rozvodech a spolupráci s developery.  Jsem obchodníkem srdcem i duší. Fascinují mě moderní trendy, technologie a inovativní přístupy. Proto jsem absolvovala studium MBA, abych se zdokonalila nejen v realitních dovednostech, obchodních praktikách, manažerských funkcích, komunikačních schopnostech a marketingovém mixu, ale také abych se stala lepším člověkem. 

A víte co?

Když nejsem zrovna ponořena do svého profesionálního života, miluji to, že se mohu stát dobrodružnou cestovatelkou! Ve svém volném čase ráda objevuji tajemné a neznámé kouty naší úžasné planety, kde poznávám fascinující kultury a náboženství. Mám ráda to, jak se každá země liší svými zvyky, tradicemi a přístupem k životu. Baví mě zkoumat příčiny a následky různých jevů a událostí. A co je na tom nejlepší? Že pak mohu tyto zkušenosti sdílet se svou rodinou a přáteli, a dále se rozvíjet jako prostý člověk- v tomto překrásném světě. Tato zkušenost mi také pomáhá lépe porozumět potřebám různých klientů ve své práci. Uvědomuji si, že každý z nás je originál, a právě to je na tom tak krásné. 

Takže proč si vybrat právě mě?

Protože jsem tu pro vás – s osobním přístupem, bohatými zkušenostmi a silným týmem odborníků za zády. Jsem připravena vám pomoci prodat vaši nemovitost a nebo najít váš nový ideální domov. S pokorou vás provedu celým procesem od začátku až do konce.

Tak neváhejte a pojďme společně objevovat svět nemovitostí! Těším se na spolupráci s vámi.

S laskavým úsměvem Vaše makléřka Štěpánka Mimrová.