PRODEJ BYTU PO DĚDICTVÍ

Jako zkušená realitní makléřka jsem měla tu čest pomoci paní Procházkové s prodejem bytu.  Po smutné zprávě, že její maminka zemřela. Byt 3+1 na sídlišti Dukla, kde se paní Procházková narodila, byl v rodině již několik generací a pro paní Procházkovou měl zvláštní význam.

Když mě paní Procházková oslovila a sdělila smutnou zprávu, že její maminka zemřela,  požádala mě o zhotovení posudku pro dědické řízení. Provedla jsem detailní průzkum bytu a ocenila ho na tržní cenu. Poté jsem posudek předala notáři, kterým bylo zařízení dědictví svěřeno.

Po pěti měsících byl byt úspěšně přepsán na paní Procházkovou v Katastru nemovitostí. Paní Procházková nechtěla čekat a rozhodla se pro prodej bytu. Zajistila jsem potřebné přípravy a začaly prohlídky s různorodými klienty, kteří měli různé představy o tom, jaký byt hledají.

Nakonec jsem ale našla toho správného klienta, který si byt chtěl koupit a disponoval dostatečnými finančními prostředky v podobě hypotečního úvěru. Vše proběhlo hladce a s uspokojením na obou stranách.

Tento úspěšný prodej bytu pro paní Procházkovou je jen jedním z mnoha příkladů, jak jsem pomohla svým klientům s prodejem nemovitostí a uspokojila jejich požadavky. Ráda bych pomohla i Vám s prodejem nebo koupí bytu či domu, tak neváhejte a kontaktujte mě pro více informací.