TREND DNEŠNÍ DOBY – VIDEOPREZENTACE ! CÍL JE JASNÝ – Z POHODLÍ DOMOVA SI VYBRAT NEMOVITOST

Videoprohlídky jsou skvělou možností, jak potenciálním zájemcům o koupi nemovitosti ukázat všechny přednosti domu, bytu nebo jiných prostor online. Zájemci si díky ní mohou pořádně prohlédnout nemovitost už z pohodlí domova a udělat si tak první obrázek o tom, zda nemovitost odpovídá jejich představám.

Správně natočená video prohlídka může prodej nemovitosti výrazně urychlit a usnadnit, špatně natočená prohlídka může mít ovšem zcela opačný efekt – i sebeatraktivnější nemovitost kvůli ní může přijít o část svých kupců. Věnovat čas a energii opravdu profesionální videoprohlídce se tak vyplatí.

Pro jakou nemovitost je videoprohlídka vhodná?

Obecně se dá říct, že videoprohlídky jsou ideální pro velké a vzdušné nemovitosti v dobrém stavu. Pokud budete chtít natáčet videoprohlídku garsoniéry, malého bytu nebo domku, může se vám stát, že video ještě zkrátí vzdálenosti místností a nemovitost bude vypadat stísněně. U nemovitostí, které nutně vyžadují rekonstrukci pak hrozí, že video ještě více zdůrazní negativa a zájemce odradí.

Vaše nemovitost přiláká daleko více zájemců díky shlédnutí na inzertních portálech než nemovitosti bez kvalitního marketingu. Vždy je dobré se s makléřem který již má zkušenosti domluvit, zda právě Vaše nemovitost je TA správná pro natočení videa a za druhé je také si potřeba uvědomit, že video není levnou záležitostí a proto je důležité si vzájemně sjednat podmínky prodeje a zastupování. Především v tomto případě je důležité si navzájem důvěřovat a mít podepsanou Zprostředkovatelskou smlouvu – Exklusivní. Chceme přece aby byl obchod jak se říká „win-win“( z obchodu profitují obě strany).

Tak hodně štěstí v dnešní době internetu a sejdeme se 1) na síti a za 2) osobně. Budu se těšit!!!