PRODÁNO Byt 3+KK – Polabiny, Pardubice

Cena: info tel. 607 140 226

Nabídka pro všechny, ale s ohledem na dnešní dobu především pro starší lidi, co žijí ve starším rodinném domě, kde jsou energie a údržba již za hranicí zvládnutí….

Prodej bytu 3+KK s lodžií po zdařilé rekonstrukci. Nabízím Vám k prodeji hezký byt po zdařilé rekonstrukci v panelovém domě na sídlišti Polabiny v Pardubicích. Byt je velmi vkusně zrekonstruován a je vhodný k okamžitému bydlení, či pronájmu v případě investice.

Majitelé si byt opravdu vymazlili a atmosféra která v bytě panuje na vás určitě velmi dobře zapůsobí. Zcela změněna byla dispozice z původně 3+1 na 3+KK, byla posunuta příčka v kuchyni, zvětšena a vyzděna moderní koupelna s luxfery, dveře byly zrušeny a v koupelně nahrazeny moderními. V bytě je také klimatizace. Každé okno má roletu, některé mají i sítě proti hmyzu. Podlahy jsou nové plovoucí a mnoho dalších drobností, které jsou velmi prakticky vymyšleny.  Vytápění je ústřední dálkové a termohlavice na topení jsou digitální..

V domě proběhla revitalizace ( rozvody ve stoupačkách, elektřina ve spol. prostorách, výtahy, modernizovány spol. prostory, nové zvonky, kamerový systém..). Je to velmi klidný dům.

Byt se prodává vybavený jak vidíte na fotografiích a je vhodný pro všechny věkové kategorie či jako investice. 

Sídliště Polabiny je vhodné pro svou polohu. Je to strategické místo kde do obchodu, k doktorovi, na lavičku nebo MHD, to máte vždy jen pár kroků. Univerzita Pardubice je 5 min pěšky. Naproti bytovému domu jsou kryté garáže, kde je možné si za poplatek sjednat parkovací místo. Parkování okolo domu je bez poplatku. 

Přijďte se podívat, ráda Vám byt představím. Vaše makléřka

Souhrnné informace

Stavba
panel
Stav objektu
po rekonstrukci
Vlastnictví
osobní
Podlahová plocha
55m²+ Lodžie a sklep
Dispozice
3+KK/L
Vytápění
ústřední dálkové
Vodovod
ano
Kanalizace
ano
Elektřina
ano
Plyn
ano
Umístění
sídliště
Energetická náročnost
C
Umístění
5NP s výtahem

Máte zájem o tuto nemovitost?
Domluvte si prohlídku ještě dnes!