PRODÁNO – PRODEJ ATYPICKÉHO BYTU – MEZONET PARDUBICE

Unikátní Investiční Příležitost!

Tento byt 2+1 v původním stavu, nacházející se na třetím podlaží v klidném místě sídliště Višňovka, nás nadchl svým potenciálem. Jestliže hledáte nový domov nebo jste investorem hledajícím zajímavou příležitost, toto je nabídka, kterou si nenecháte ujít.

Větší, než se na první pohled zdá.

Ale tady začíná ta opravdová zajímavost. Tento byt 2+1 na 3NP má 48,59m2. Nad bytem se nachází půda s půdním prostorem o 48,59m2. Nyní podle oficiálních dokumentů, má tento byt nacházející se na dvou podlažích, celkovou podlahovou plochu 99,96m2. To otevírá řadu možností.

Mezonetový skvost

Schodištěm můžete propojit byt s půdou a vytvořit z toho krásný mezonet. Toto řešení vám poskytne více prostoru pro vaši kreativitu a nápady.

Možnost Investice

Ale to není vše. Můžete také zvážit změnu prohlášení vlastníka a oficiálně rozdělit byt na dvě samostatné jednotky. Do půdního bytu pak budete mít vstup přímo ze společné chodby v domě, podobně jako mají dva sousedé. Tato možnost nabízí skvělý potenciál pro investory.

Nabízíme vám nejen bydlení, ale také příležitost. Ať už hledáte nový domov, nebo chcete vytvořit zajímavou investici, tento byt vám má co nabídnout. Cena je za byt i půdu. Je to tedy cena za 100 metrů čtverečních!

Celý dům je již po revitalizaci včetně nové střechy. K bytu náleží sklep a společné prostory v domě. Parkování je i za domem na parkovišti. V těsné blízkosti školka i škola.

K bytu je možné zakoupit garáž v blízkosti domu.

Nezmeškejte Tuto Příležitost! Kontaktujte Nás Pro Více Informací.

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího.

Souhrnné informace

Stavba
cihla
Stav objektu
před rekonstrukcí
Umístění
Pardubice Zelené Předměstí
Vlastnictví
osobní
Podlaží
poslední-půda a předposlední
Užitná plocha
100m²
Voda
ano
Energetická náročnost
C
Vytápění
ústřední dálkové
Elektřina
ano
Parkování před domem
ano, i za domem
Komora/sklep
ano
Balkón
Ne

Máte zájem o tuto nemovitost?
Domluvte si prohlídku ještě dnes!