PRODÁNO / PRODEJ BYTU 2+1/L- PARDUBICE, nábřeží Závodu míru

Cena: 3.500.000,-Kč

Byt na Prodej: 2+kk 50m2 plus 7m2 lodžie, s nádherným výhledem v srdci města nábřeží Závodu míru

Hledáte nový domov ve středu dění? Máme pro vás úžasnou nabídku – světlý 2+kk byt, který vás okouzlí na první pohled. Tento bezbariérový byt se nachází na 8. patře a nabízí neuvěřitelný výhled na okolní krajinu. Nachází se v samém srdci města Pardubic na nábřeží Závodu míru, což znamená, že máte vše na dosah ruky.

Jedním z hlavních lákadel tohoto bytu je jeho světlost. Díky vysoké poloze v budově se do bytu dostává spousta denního světla, což vytváří příjemnou a teplou atmosféru. Nově zasklená lodžie vám poskytne úžasné místo k relaxaci, kde si budete moci vychutnávat svou kávu.

Tento byt je v dobrém stavu a byl pečlivě udržován. Dům právě prošel renovací, během které byla zateplena budova a lodžie byly revitalizovány. Máte tedy jistotu, že budete bydlet v komfortním a energeticky kvalitním prostředí.

K bytu patří i komora na chodbě a sklep, které vám poskytnou dostatek úložného prostoru pro vše, co potřebujete. A to vše přímo ve středu města, kde máte obchody, veřejnou dopravu a krásu břehu Labe na dosah ruky.

Tento byt má vše, co potřebujete pro moderní a pohodlný život ve středu města. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a domluvte si prohlídku ještě dnes. Tento byt může být váš nový domov, kde začnete psát novou kapitolu vašeho života.

V minulosti si tento typ nemovitosti oblíbili starší lidé na důchod nebo investoři na pronájem.

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího dle vlastních kritérií.

Štítek energetické náročnosti bude dodán – právě se zateplovalo:)

Souhrnné informace

Stavba
panel
Stav objektu
dobrý
Umístění
Pardubice Zelené Předměstí - centrum
Vlastnictví
osobní
Podlaží
8
Užitná plocha
50+7m²
Voda
ano
Energetická náročnost
štítek se zhotovuje
Vytápění
ústřední dálkové
Elektřina
ano
Parkování před domem
ano, i za domem
Komora/sklep
ano
Balkón
lodžie

Máte zájem o tuto nemovitost?
Domluvte si prohlídku ještě dnes!