PRODÁNO – Rodinný dům Nemošice, 757 m²

CENA: 11.680.000,-Kč

V Nemošicích, městské části Pardubic se rozkládá rodinný dům, do kterého majitelé investovali nejen svůj čas, ale i své srdce a to do každého detailu. Výsledkem je prostorný, kvalitně a precizně postavený rodinný dům o dispozici 5+1 a užitné ploše 270m² s garáží. Na uzavřeném pozemku je pak možnost parkování dalších dvou aut. Jedná se o klidnou lokalitu s dostupnou městskou hromadnou dopravou.

V interiéru naleznete mimo jiné centrální vysavač, podlahové vytápění, nebo krbová kamna, která zahřejí vaše chvíle pohody. S předokenními roletami a zabezpečovacím systémem máte jistotu soukromí a bezpečí pro celou rodinu. Je zde také možnost se pořádně zapotit, buď v tělocvičně nebo při relaxu v sauně. Dům nabízí potenciál pro vaše sny a plány. Útulné podkroví/půda je prostorem, ve kterém můžete vytvořit hernu, další pokoje nebo jakékoli jiné projekty. Tento dům je připraven poskytnout vám vše, co potřebujete pro moderní a komfortní bydlení.

Okolní zahrada byla pečlivě navržena, zasazena a udržována. Je zavlažována automatickým systémem z vlastní studny. Vzrostlé a okrasné stromy poskytují naprosté soukromí. Prostorná pergola s krbem a udírnou je dokonalým místem pro odpočinek, setkání rodiny a přátel. Zahradní domky poskytují velký prostor pro nářadí a hobby dílnu. Dále ukrývají kuchyňku, WC a kolárnu. Vše bylo promyšlené s cílem vytvořit místo pro rodinnou pohodu.

Pokud máte zájem a chcete cítit energii, která tento dům obklopuje, domluvte si prohlídku, ráda vás tu přivítám.

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího dle vlastních kritérií.

PENB je v přípravě.

Odkaz pro virtuální prohlídku zde: https://my.matterport.com/show/?m=YjmcunTszSV&fbclid=IwAR1sYPXZAjGhP6p4H2c-wCyv-1jdOTGMl5ZPla04kh-cvnG-nknPc5mOVWk

 

 

Souhrnné informace

Stavba
Cihla
Podlaží
2NP
Stav
Velmi dobrý
Výměra pozemku
757m²
Vytápění
Plynové
Plyn
ano
Voda, kanalizace
ano
Sklep
ne
PENB
V přípravě
elektrika
220V
Kanalizace
ano
Užitná plocha
270 m²

Máte zájem o tuto nemovitost?
Domluvte si prohlídku ještě dnes!